Opis dela

Delo bo obsegalo vodenje evidence za plače, izračun in vodenje evidence letnega dopusta in nadur po zakonskih predpisih, vodenje in skrb za izpeljavo postopkov v zvezi z zaposlitvijo, varstva pri delu, zdravniških pregledov, izdaja potnih nalogov, vnos prejetih in izdaja računov, skrb za pravočasno poravnavo stroškov, pošiljanje opominov, vodenje različnih evidenc, komunikacijo z zunanjim računovodstvom in s kadrovsko službo, skeniranje dokumentov, nabavo tedenske zaloge prigrizkov in pisarniškega materiala, organizacija mesečnih druženj zaposlenih, letnih piknikov in teambuildingov, sprejem novozaposlenih ... Pri delu se uporabljajo predvsem tabele (Excel in Google Sheets). Uporabljajo se tudi Gmail, Google Docs, spletna banka, e-VEM, eDavki, ...

Kaj pričakujemo

  • Pričakujemo hitro razumevanje novih orodij na spletu,
  • znanje uporabe tabel, kot sta Excel in Google Sheets,
  • izkušnje z Googlovimi aplikacijami (Gmail, Docs, Sheets),
  • odlično znanje angleščine,
  • nadpovprečno potrebo po nadzoru,
  • samostojnost, proaktivnost in odgovornost pri svojem delu,
  • občutek za finance,
  • izjemno natančnost.

Zaželjene izkušnje

  • Izkušnje z računovodstvom in knjigovodstvom.

Kandidatom ponujamo:

  • Mentorstvo
      Vsakemu novincu namenimo uvajanje z dodeljenim mentorjem.
  • Izleti in pikniki
     Spoznaj sodelavce in nadrejene tudi v bolj sproščenem in zabavnem okolju.
  • Ravnovesje dela in prostega časa
     Napolni baterije in preživi popoldneve in konce tedna z družino in prijatelji.
  • Pisarniški prigrizki
     V pisarni si privošči zdrave prigrizke, sladke pregrehe in močno kavo.
  • Apple Macbook
     Za optimalno delo dobiš službeni Apple Macbook, zaslon, miško in Apple tipkovnico.
  • Pogodba za (ne)določen čas
     Pogodba se sklepa za nadomeščanje porodniškega dopusta (za določen čas) z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Mesečno plačilo:

AGILEDROP ponuja 1300 EUR bruto plače.

O podjetju

Več informacij na agiledrop.si/o-podjetju.

Prijave sprejemamo samo preko obrazca na spletni strani.

Oglas je bil objavljen 18. 06. 2019
Rok za prijavo: 18. 7. 2019

Datoteke morajo biti manjše od 20 MB.
Dovoljene datoteke: pdf.